Minu lemmikud

IMAGE SKINCARE

AGELESS

Kosmeetika vananenud, lõtvunud ja jume kaotanud nahale.

Aeg on peatumatu. Seda paratamatut tõsiasja võib eriti hästi täheldada just nahal. Ageless sarja fookuseks on kortsude, kurdude ning naha lõtvuse ja ebaühtluse korrigeerimine. Tööd aja märkidega alustavad kombinatsioon glükoolhappest, peptiididest, tüvirakuekstraktidest ja retinoolist. Kas oled valmis liikuma kaunima, värskema, siledama ja nooruslikuma naha poole?CLEAR CELL

Tooted probleemsele- ja aknenahale. Probleemne nahk ja akne vajavad tugevat ent õrna hoolt. Seda mitte ainult tormilises teismeeas, vaid ka hiljem – isegi 30ndates ja 40ndates eluaastates. Looduslikel nahka rahustavatel ekstraktidel põhinev Clear Cell tootesari pakub lahendust nii kergema kui ka raskema akne korral. Usalda oma probleemne nahk Clear Celli hoolde.


ILUMA

Tootesari jume ja pigmendi ühtlustamiseks. Soovimatu pigmentatsioon, jume ebaühtlus või kadunud sära on murekohaks paljudele. Image Skincare ILUMA tootesari on formuleeritud korrigeerimaks ja ennetamaks nahatooni ebakõlasid. Toodetes kasutusel olevad jume helendavad botaanilised ühendid aitavad vähendada ja ühtlustada juba tekkinud pigmentatsiooni ning ennetada ka hooajalise pigmendi teket. Et paljuski on pigmendi põhjuseks naha vähene kaitstus päikese eest, soovitame ILUMA sarja tooteid kombineerida päikesekaitsefaktoriga niisutavate päevakreemidega PREVENTION+ sarjast.

ORMEDIC

Õrn ja orgaaniline. ORMEDIC™ tootesari on loodud kõigile neile, kes peavad kosmeetikatoodetes oluliseks koostisosade puhtust ja looduslikku päritolu. ORMEDIC™ sarja tooted on mõeldud taastamaks naha õiget tasakaalu ning hoidmaks naha loomulikku pH-taset. Sarja läbivaks jooneks on orgaaniline külmpressitud viinamarjavesi, mis toidab, rahustab ja niisutab nahka ning muudab selle siidjalt pehmeks.

THE MAX

Tooted, mis õrnad nahale aga tugevad vananemise märkide korrigeerimiseks.The MAX™ tootesari on toetav ja õrn nahale ent efektiivne vananemise ilmingute ennetamises ja korrigeerimises. The Max tooted on loodud silmas pidades kõiki neid, kelle nahk on tundlik tugevamatele vananemisvastastele koostisosadele nagu retinool ja happed. Sarja efektiivsuse tagavad kõrgtehnoloogilised peptiidid, taimsed tüvirakuekstraktid ja kuni 48-tunnilist imendumist pakkuv uuenduslik Vectorize tehnoloogia.

VITAL C

C-vitamiin niisutab, pinguldab ja paneb jume särama.Kuiva, punetava ja tundliku naha eest hoolitsemiseks loodud Vital C tootesari pakatab antioksüdantidest ja erinevatest C-vitamiini vormidest ning aitab taastada kauni ja särava jume. Lisaks sametpehmele ja veatult niisutatud nahale pakub omaette naudingut ka looduslikel eeterlikel õlidel baseeruv tsitruseline lõhnabukett.

Põnev fakt: Vital C-st algas ka Image Skincare’i lugu, kui ettevõtte looja otsis lahendust teda ennast piinanud punetavale nahale ja rosaceale. Tänaseks on Vital C maailmas enim müüdud Image Skincare tootesari.

Põhjalikumat ülevaadet IMAGE toodetest vaata siit:   https://imageskincare.ee/


Anne ja Stiili ilulemmikud 2021

CNC Skincare

Extreme Lift Mask- Intensiivselt pinguldav ja taastav mask kahjustatud, küpsele ja regeneratsiooni vajavale nahale.
Kohene VAU tulemus!
pinguldab ja parandab naha elastsust
vähendab kortsude sügavust
hoiab ära naha enneaegse vananemise protsessi, mis on tingitud stressist ja valguse kahjustustest.
tagab värske ja ühtlase jume.
Face one Steam Cell DNA- igavese nooruse võti.
pikendab naha tüvirakkude eluiga
parandab naha tüvirakke
stimuleerib naha tüvirakkude kasvu
hoiab ära naha kronoloogilise vananemise
kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest
vähendab kortse
pinguldab ja silub nahka
stimuleerib kollageeni sünteesi
toidab ja niisutab intensiivselt


SLM Mimic Elixir
Vabane miimikakortsudest ( laubal,
silma ja suu ümbruses) lihaseid halvamata!
Toode on täiesti allergiavaba ja ei tekita kõrvalnähtusid.
Kohene liftingu efekt.
Annab lihastele pikaajalise lõdvestuse.
Vähendab kortse kiiresti ja silmnähtavalt.
Niisutab intensiivselt nahka.