Üle 50 aasta kogemusi ilumaailmas…  Viiel kontinendil, enam kui 40 riigis ja üle 10 000 ilusalongi, usaldavad naised ja mehed oma ilu ning heaolu MARIA GALLAND PARIS`i kätesse.                                

Mis muudab Maria Gallandi nii eriliseks?

Unikaalne. Nõudlik. Väärtuslik. Kunstipärane, nagu „äärmiselt erinevate vajaduste mosaiik“. See ongi meie naha loomus. MARIA GALLAND`i meetod on põhinenud läbi aja täpse naha analüüsile ning igale naha osa individuaalses lähenemises. Hooldused on kohandatud vastavalt naha vajadustele, vaid nii saab naha ilu optimaalselt säilitatud.

Manuaalselt tehtavad hooldused ja MARIA GALLAND'i ekspert-kosmeetiku õrnad liigutused loovad hea harmoonia keha, vaimu ja hinge vahel. Üle 10 000 ilusalongi, ilukeskuse, päevaspa sealhulgas üle 500 luksusliku hotelli ja SPA, enam kui 40 riigis kasutatakse MARIA GALLAND tooteid ning protseduure. Selline edu on üles ehitatud pikaajalistele traditsioonidele ning tugineb firma tugeval innovatsiooni vaimsusel, muutes selle üheks kõige modernsematest firmadest kosmeetika- ja ilutööstuses. Nagu ka pidevad uuendused firmas, on nende pikkade aastate jooksul saanud uuendusi ka tooted ja pakendid.


Maria Galland

„Kookon“ vahtmaskiga näohooldus
Hoolduses keskendutakse lõõgastumisele ja heaolutundele. See on eriline just tänu individuaalselt valitud hooldustoodetele ja massaažile, mis lõõgastab näojooni, silub nahka ning varustab sidekude energiaga.     Hoolduse etapid: puhastamine, massaaž, aktiivainete kokteilid, näomask ja mõnusalt pehme vahumask, mis mähib näo justkui kookonisse, varustab nahka ülikontsentreeritud toimeainetega, annab sellele uuendatud energia ning elastsuse. Paneb naha pakatama tervisest ja elujõust.

  • Niisutav hooldus – äärmiselt lõõgastav hooldus elutule ja kuivale nahale. Tulemuseks on rikkalikult niisutatud ning värskendatud nahk.
  • Taastav pinguldav hooldus – intensiivselt pinguldav hooldus vananevale lõtvunud nahale. Tulemuseks on koheselt nähtav lifting – efekt, nahk on sile, vitaalne ning särav.
  • Särahooldus väsinud ja elutule nahale - väsinud, vananemismärkidega, kortsudega nahale, millel puudub sära. Tulemus: naha jume on paranenud, väsimusmärgid ja kortsud on märgatavalt ning püsivalt vähendatud.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Lisaks näo- ja kehahooldustoodetele ning protseduuridele, MARIA GALLAND`i vägagi mitmekülgne valik toodetest sisaldab hetkel päikesetooteid, meigitooteid ning hoolduskontseptsiooni, mis on spetsiaalselt välja töötatud meestele – nahahooldus rahuldamaks kõiki vajadusi.

2007. aastal võitis Maria Galland`i näohooldusliin meestele – Homme Galland – prantsuse tunnustatud kosmeetikaajakirja COSMETIQUE MAGAZINE OSKARi.

2005. aastal võitis sama ajakirja OSKARi Maria Galland`i meigitoodete liin Platinum Collection.